Ptáte se jak?
Vše je prosté. Jediné, co musíte udělat je, stáhnout si v úterý 17.6.2008 či ve středu 18.6.208 internetový prohlížeč Firefox 3, a to nejlépe ze stránky pokusu o rekord: http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldrecord/.  Vzhledem k časovému posunu, bude možné stahovat Firefox 3 v ČR od 17.6.08 – 19:00. Jedná se o úplně novou verzi oblíbeného internetového prohlížeče. Pokud Firefox běžně používáte není důvod stahovat jeho (její ;-) novou verzi v jiný den, než právě hned v úterý 17.6.2008 od 19:00 a pomoci tak jeho (tedy podle posledních výzkumů spíše jejímu) rozvoji. Pokud jste přívrženci jiného internetového browseru, není lepší možnost pro vyzkoušení něčeho nového, než právě výše zmiňované datum.

Již vážněji.
Skupina, která se zabývá vývojem internetového prohlížeče Firefox se pokusí v den vydání nové verze tohoto browseru, tedy verze Firefox 3, o překonání rekordu, kdy si první verzi za 24 hodin od vydání stáhlo zhruba jeden milion uživatelů. Pokud se chcete o tomto pokusu dozvědět více, případně přislíbit účast na rekordu a získat tak podrobnější informace o celém procesu, prohlédněte si následující odkaz: http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldrecord/ .
V ČR zatím přislíbilo účast zhruba pět tisíc uživatelů. Pokud Vám tedy vývoj v této oblasti není lhostejný, nebo používáte internetový prohlížeč Firefox, neváhejte a během pár minut si od úterý 17.6.2008 19:00 do středy 18.6.2008 19:00 stáhněte novou verzi tohoto, podle mého názoru, výborného prohlížeče. Stahovat bude nejlepší přímo z výše jmenovaných stránek, které jsou vytvořeny za účelem získání rekordu: http://www.spreadfirefox.com/en-US/worldrecord/.